KONST / Litografier / Litografi 12691141
nr 1269 1141
Litografi
Carpani. Signerad, numrerad 2/150. Motivet: 57x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:24:03
100 kr
150 kr
200 kr